Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lélegzik egy náthás...

Hogyan lélegzik egy náthás ember alvás közben?

Figyelt kérdés

Ha egy ember náthás, és felkel, sokszor érzi, hogy az orrán nem tud levegőt venni a felgyülemlett, sokszor kiszáradt váladék miatt. Az lenne a kérdésem, hogy aki mondjuk alapvetően orron át lélegzik alvás közben(meg alapbol is), és a nátha miatt bedugul az orra annyira, hogy nem áramlik át rajta a friss levegő, automatikusan átvált a szervezet szájon lélegzésre?

Mivel a szájonlégzés nem megfelelő technika, ha rendszeresen így levegőzik az ember, negatív változásokat észlelhet az arc-tartásán, stb... ez szerintetek hogyan működik?:))



2022. ápr. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájon az fog
2022. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Át*
2022. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden augusztusban ez van hetekig. Szájon át veszek levegőt, nyilván nem fogok megfulladni. Meg lehet szokni, de eleinte nagyon kellemetlen. Aztán mikor vége az allergiaszezonnak, visszaállok. Sajnos az allergiát egyelőre nem sikerül hatékonyabban kezelni. Nem szárad be az orromba a takony, csak ha kifújom, megduzzad a nyálkahártya és még erősebben eldugul.
2022. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én pl nem alszok, nem tudok szájon lélegezni.
2022. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kinyílik a szája és szájon fog lélegezni reggelig
2022. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

4-es vagyok! Köszönöm a 0%-ot. Nem hiszed el, hogy nem tudok bedugult orral aludni?

Nappal nyitott szájjal lélegzek, éjszaka meg nem tudok így aludni. Akárhogy lepontoztok, van ilyen is.

2022. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!