Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszérműtét után is kell...

Maja51 kérdése:

Visszérműtét után is kell gumiharisnyát vagy fácslit hordani? Egy ideig természetesen, de örökké?

Figyelt kérdés
=0 éves vagyok volt már lábszárfekélyem, detralexet szedek, most szeretném meg műtetni a visszereimet, ha meg tudok szabadulni a harisnyától, de ha nem akkor meggondolom! attól szeretnék választ kapni, aki volt már műtve és van tapasztalata. Köszönöm!

2022. ápr. 6. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapja volt műtétem. Igen, kötelezőrn egy hónapig kell hordani harisnyát. Ezért érdemes nem nyárra tenni a műtétet.
2022. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 7. 17:28
 3/6 anonim válasza:
66%
2 hétig kellett hordani. A Vpmed a legjobb !
2022. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Endura ***** válasza:
Lézeres visszérműtét után2 hétig kell hordani.Nekem egy hónapja volt ilyen műtétem,de mivel néha nehezebb fizikai munkát végzek,ilyen esetben is hordom,hogy semmiképp ne újuljon ki,de ez csak az én saját döntésem,egyáltalán nem kötelező hordani két hét után
2022. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Endura ***** válasza:
3as:csak megerősíteni tudlak:valóban két hét modern -tehát nem hagyományos - műtét után és tényleg a vpmed a legjobb
2022. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!