Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire hatásosak...

Szerintetek mennyire hatásosak ezek a anyajegy eltávolító tollak? Persze tudom a szike jobb de nem akarom összevagdostatni magamat, mert még egy profi orvos is hagy hátra heget/vágas nyomát.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



#anyajegy,operálás #eltávolítás,orvos, #rák,betegség #bőrhibák,műtét #toll,veszélyes #szike,fertőzés
2022. ápr. 7. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem piszkálnék bele invazív módon egyetlen szeplőmbe se....
2022. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mit akarsz csinalni magadnak? Normalis vagy? Oriasi bajt okozhatsz.

Menj szepen orvoshoz.

2022. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tsirche ***** válasza:
100%
Darwin-díjra hajtasz?
2022. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi anyajegyet (nem minden barna "folt" anyajegy) csak kivágni lehet, mivel nem a bőr felszínén van.

Te megállapítani sem tudod saját magad, hogy melyik folt pontosan micsoda, úgyhogy én biztosan nem nyúlnék hozzá.

2022. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem én sem akarok hozzá nyúlni.
2022. ápr. 7. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lapos, nem kiálló, akkor már vannak nagyon jó korrektorok, amik szépen úgy elfedik, mintha nem is lenne ott semmi. Ha arcon van, jóindulatú és kiálló, akkor lézerezni is lehet. Nekem volt az arcomon egy ilyen. Utáltam, de az sztk- ban a jó van az úgy ill csak metszés a jón kívül semmire sem jutottam. Majd tavaly találtam egy szépségklinikát. Ott megcsinálták lézerrel. El is magyarázták, hogy azért nem az ördögtől való, ezt a fajtát igenis lehet. 15 ezer volt összesen. 3 hét alatt nyomnélkül begyógyult. Szóval ne ilyen házi moslékokkal szórakoz, amikor olcsóbb leszedetni lézerrel, ha lehet.
2022. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.
2022. ápr. 20. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Idealmed-et javaslom. Ott csinálták meg nekem is.
2022. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!