Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus után csak nekem...

Koronavírus után csak nekem változott a szaglásom,ízlelésem?

Figyelt kérdés
Mármint vannak bizonyos ételek,például hagyma,főtt vagy rendes tojás, aminek az illatát a vírus előtt bírtam. De ahogy átestem az illatukat nem bírja az orrom,hányingerem van tőlük,meg az ízük is más lett. A mekis krumplit is műanyag szagúnak érzem.

2022. ápr. 7. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyakori
2022. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Izerzekeles- es szaglasvesztes a covid egyik talan legjellemzobb tunete, es sok esetben csak lassan ternek vissza. Evvan...
2022. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Vagy vissza sem tér. Egyik ismerősöm több mint másfél éve nem szeretni azokat a kajákat amiket korábban. Ős is fura ízeket érez. Ha másfél - két év alatt se jön vissza, akkor ez lehet maradandó dolog...
2022. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja elment a szaglásom, semmilyen szagot nem érzek, fiamnak már visszajött, de azt mondja pl. a cigifüst helyett valami más, szörnyű rossz szagot érez ha a közelében cigiznek.
2022. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!