Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rüh kezelés után normális ha...

Rüh kezelés után normális ha latok magamon új kiutest, viszketest?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál és azt mondta ha egyszer le kenem az egész testem Infectoscab krémmel és ki mosom a ruhakat, ágyneműt törölközőt 60-90fokon akkor elmulik. Két napja megcsinaltam a kezelést, mindig tiszta textiliakat hasznalok, de ugyanugy talalok magamon új kiuteseket és őrülten viszket. Tegnap újból megcsinaltam a kezelést az egész testemen. Reggelre a kezem tele lett apro holyagokkal, ki ütésekkel.

#rüh #rüh kezelés #rüh utáni viszketes
2022. ápr. 10. 10:38
 1/3 anonim válasza:

Mi ugyanebben vagyunk most. Linimentumot kaptunk, kimostunk és szárítógépben szárítottunk mindent, de a páromon nemhogy múlik, hanem egyre több kiütés van, szörnyen viszket neki, így mi is arra gondoltunk, hogy nem volt hatásos a kezelés, újrafertőződtünk esetleg. A bőrgyógyász azt állítja, hogy míg el nem múlik teljesen (akár 2 hét is lehet) addig normális, hogy jönnek ki újabb pöttyök. Ezt kétlem, hogy normális. Ráadásul nem hajlandó kiírni több gyógyszert, itt a hosszú hétvége, ünnep... Kicsit el vagyunk keseredve már.

Neked sikerült azóta megszabadulni ettől vagy bármi javulást elérni?

2022. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs javulás, ugyanugy jön ki új. Írtam levelet az orvosnak, hogy újabbak vannak rajtunk. Valaszolt, hogy olyan eros a krem, hogy biztos kiírtja, csak allergias reakciót vált ki meg a krém is. Küldött fel felhobe, gyulladáscsökkentő krémet, meg olajos tusfurdot ma váltom ki, de attól tartok az sem fog segíteni.
2022. ápr. 19. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok.nem tudom azóta megoldódott e a probléma, szívből remélem.A mi családunk kb 20 éve kapta el, iszonyatosan viszketést, nekem úgy rémlik doki azt mondta több napig ne is fürödjünk le,mindent át kellett mosni több hét volt...
2022. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!