Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek pajzsmirigy alul...

Akinek pajzsmirigy alul működése van és kezelve lett, miből terelődött a gyanú a pajzsmirigyére?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek voltak, amik a kezelés hatására elmúltak? Milyen változásokat vettél észre magadon? (közérzet stb.)
2022. ápr. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradt voltam és indok nélkül híztam.
2022. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fáradékony voltam, elvékonyodott a hajam, magas volt a pulzusom, mindig fáztam. Akkor kaptam gyógyszert, amikor már 7 felett volt a TSH-m. Ezek a tünetek azóta is vannak, pedig már szedem néhány éve.
2022. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állandó ólmos fáradtság, tanár vagyok, majdnem bealudtam az egyik órán, ott tényleg megijedtem. Állandó rosszkedv, motiválatlanság. A hízást nem fogom erre, mert a rosszkedv miatt ettem jóval többet.
2022. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy azóta gyógyszerrel beállították a hormonszintet, jól is vagyok, hangulatom a régi, de akkor az az időszak ijesztő volt. Azóta tudom, kb. mit érezhet egy masszívan depressziós ember. :( 3-as voltam)
2022. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!