Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet kezelni a bütyköt...

Hogyan lehet kezelni a bütyköt? Akinek van, az mit tesz ellene?

Figyelt kérdés

Olyanoknak szól ez a kérdés, akinek bütyök van a lábám, vagy esetleg valamilyen rokonának, ismerősének van.

Nekem már egy jó ideje elkezdődött, és még fiatal vagyok, de sajnos ezt örököltem...

Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert nincs olyan rossz állapotban a lábam, csak most az utóbbi időben kezdett el romlani. Műtetni nem szeretném, mert arra azt mondják, hogy nem megbízható, illetve utána újra kijöhet.

Ti mit szoktatok tenni, hogy lassítsátok ezt a folyamatot? Hogyan lehet szinten tartani?



2022. ápr. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég azt olvastam, h lábtorna jó rá. Utána 1-2 hétig tornáztattam is, jobbnak is tűnt, csak aztán abbahagytam. Lustaság.
2022. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Ezt én is olvastam régebben. Csak hát igen a lustaság... De mostmár szerintem fogom csinálni, amikor van rá időm. Legalábbis megpróbálom.

Neked is sok sikert! Próbáld meg legyőzni a lustaságot! :)

Köszi a választ! :)

2022. ápr. 12. 19:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tippek, tanácsok! Örömmel várom a válaszokat!
2022. ápr. 13. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
kényelmes, nyitott cipők...amugy most mennyire sulyos? már fáj is? ha fiatal vagy, és igy is látszik akkor egyszer valszleg biztos muteni fog kelleni
2022. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves négyes!

Szerencsére annyira nem súlyos. Fájni csak akkor fáj, ha olyan cipő van rajtam. Látszani is látszik, de még tényleg csak kezdetleges, mert szerencsére nem romlik olyan gyorsan az állapota. Az utóbbi időben is csak a cipők miatt... Ezért is próbálkozok nyitottabb, kényelmesebb cipőkkel, mint ahogy említetted. Műtétre nagyon remélem nem kerül sor. De mint ahogy mondtad, túl hamar kezdődött, így sok esély van rá! Majd meglátjuk!

Köszönöm szépen a segítségedet!

2022. ápr. 17. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bütykös,fiatal korom ellenére. Kényelmes cipők,nyáron nyitott,vagy papucs.
2022. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!