Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehetett aranyér?

Ez lehetett aranyér?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam, mik a tünetei az aranyérnek. Nekem időnként előfordul, hogy egy nehezebb kakilás után pár napig érzékeny, kényelmetlen érzés van az ánuszomnál, mintha "kidörzsölődött" volna. Rég nem volt már ilyen. Azt hiszem kissé viszketett is, de ebben már nem vagyok biztos. Néhány nap alatt elmúlt. Ez lehet aranyér probléma? Sosem figyeltem tükörben, tapintással az alfelem, nem tudom "volt e ott valami"...
2022. ápr. 13. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha aranyered van, akkor bármikor megnézheted a tükörben, látni fogod akkor is amikor nem gyulladt. Olyankor egy sima bőrszínű bőrkinövésnek néz ki.

(Kivéve ha belső aranyér, de a külső szerintem gyakoribb.)

2022. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet, az aranyér meg nem feltétlenül van kint, úgyhogy erre sem hagyatkozhatsz. Ha friss vér van a wc papíron, akkor egyértelműbb a probléma.

Igyál több vízet, egyél több zöldséget, gyümölcsöt, megelőzhető, hogy bajt okozzon.

2022. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!