Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitralis prolapsus sosem...

Mitralis prolapsus sosem gyógyítható meg?

Figyelt kérdés
Mert nekem az van és annyira elegem van már belőle. Azt mondják ez csak egy enyhe mp... Jó oké értem, hogy koffein meg ilyeneket nem lehet inni, de akkor miért volt az, hogy egyszer felírt a doki xanaxot és vérnyomáscsökkentő tablettát és felvitte a vérnyomásomat rendesen. Vettem egy szív és vérkeringést elősegítő teát, ami szintúgy megdobta. Illetve miért van az, hogy ha haverok közé megyek (gyerekkoriak) akkor is rám jön a rosszul lét. Munkahelyen szerencsére ritkán fordul elő, de haveroknál pl mindig. Hogy van ez és miért? Félig pszichés biztos, de másik fele szerint meg nem az. Xanax és vérnyomáscsökkentő és a szívtea a bizonyíték rá. Még is mi a francot kezdjek magammal? Elképesztően fárasztó így élni, és nagyon elvette már a kedvem az élettől. Ezer orvosnál voltam már. Azt mondták nincs komoly bajom, de kérdem én ha az ágyban kell feküdjek egy fél napot, mert az egekben van a vérnyomásom mi a francot csináljak? Más vérnyomáscsökkentő tabletta sem segített. Hova a fenébe forduljak így? Vki segítsen... 26 éves vagyok.

2022. ápr. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen vérnyomáscsökkentőt szedsz?
2022. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szívbillentyű-problémám van mindkettő oldalon, de nekem alacsony a vérnyomásom (miatta?). Szerintem a vérnyomásgondod nem a szívbillentyű gondod miatt van, de mit mondott az orvos? Nem adott rá valamit?


(Amúgy nem gyógyul, hanem lassan romlik és előbb-utóbb műtét szükséges.)

2022. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Hát már nem szedem, mert nem ért semmit. Sajnos nem emlékszem rá. Ilyen alvadt vér színű volt kis kerek bogyó.


2# Lehetséges, de ilyenkor vajon mit tudnék kezdeni magammal? Mert végül is az tény, hogy a szívemre azt mondták, hogy nem vészes, de a vérnyomásomat hogy tudnám javítani? Ebben sajnos nem voltak segítőkészek.

Jó hír, ha egyre csak romlik... Tegnap felmentem a hídra gyalog, úgy elkezdett fájni a szívem, hogy az vmi hihetetlen.


Nem tudtok bármi féle gyógyszer, vagy természetes gyógymódot? Bármit elfogadok.

2022. ápr. 19. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a hirtelen terheléseket én se bírom már évtizedek óta.

Viszont kezdj el sportolni, kardiózz sokat! Elvileg keményen nem szabad nekünk, de enyhén kvázi kötelező.

2022. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálgatok amúgy, csak jelenleg a térdem miatt nem tudok. Már 2 hónapja szedek porcerősítőt, csak nem használt sajnos.
2022. ápr. 19. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
:(
2022. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!