Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám minél hamarabb...

Hogyan tudnám minél hamarabb elmulasztani a hasmenést?

Figyelt kérdés
3-4 napja hasmenésem van, ha eszek 10 perc múlva szaladok is a mosdóba. Szedem a szén tablettát. Ugye ma volt a tavaszi szünet utolsó napja. Anyukám nem engedi, hogy itthon maradjak, de a suliban nem akarok kínosan szaladgálni. Hogyan tudnám ezt gyorsan leküzdeni?

2022. ápr. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sós főtt krumpli, főtt répa, párolt rizs, háztartási keksz, reszelt alma, banán, ropi.


Mennyi széntablettát szedsz? Azért annak hatnia kellene.

2022. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi 3szor szedek 3at
2022. ápr. 19. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Diéta. Kizárólag háztartási keksz, alma, banán, ropi legyen az étrended, és akkor nem lesz baj.


Érezni fogod, ha elmúlik a gond. Tapasztalatom szerint 1 nap alatt megoldódik, ha betartod a fentit.

2022. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Holnap délelőtt irány a GYEREKORVOS.


Anyukádat kérdezd meg kedvesen es hatarozottan, hogy ELKÍSÉR-E AZ ORVOSHOZ!? 🤗🙂

2022. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapig szenvedtem durva hasmenéssel,mire az orvos mondta,hogy felír valamit.

Olyan szinten,hogy ittam vizet és azonnal mentem wc..ja és iszonyat hasi gorcsokkel. Nem szabad halogatni,nem szabad másra hallgatni jelen esetben anyukád. Elég gáz,ha hamar rohansz,nem maradnak meg a tápanyagok,kiszáradhatsz. Mindenképpen menj orvoshoz, ő szerintem már hasi tapintás alapján fogja érezni,hogy gyulladtak-e a beleid, vagy mi újság

2022. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!