Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyér szikés műtét...

Külső aranyér szikés műtét után hány napig vérzett a sebetek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Még nem határoztam el magam, de a közeljövőben szeretném eltávolíttatni a megnyúlt bőrrészeket, amit a terhesség alatti aranyér okozott 😐 Le tudnád vázolni milyen volt a műtét?
2022. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Maga a műtét nem fájdalmas.Abszolút semmit nem érezni belőle.Ami kellemetlen az az érzéstelenítő injekció a gátba.

Nekem szikével történt a műtét.Hamar megvan egyébként.Nekem nem varrt a doki.Bármi kérdésed lenne még szívesen válaszolok!🙂

2022. ápr. 21. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! A felépülés fájdalmas? Székelni lehet normálisan, nem fertőződik el?
2022. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első pár nap kicsit fájdalmas vagy inkább kellemetlen.Nekem a wc-zés nem fájt.Ami rossz,hogy műtét után 1 hétig nem lehet megtörölni magad wc után.csak kimosni,zuhanyozni lehet.

Betadine-nos gézt kell oda tenni a sebhez a gyógyulás érdekében 1 hétig.Ezeket betartva nem fertőződik el.

2022. ápr. 22. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm a válaszokat! Jó egészséget!
2022. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IlonaMolnárné válasza:
100%
Ma műtöttek külső aranyerrel az érzéstelenítő beadása brutál fájdalmas szerintem 5-ot kaptam úgy emlékszem.Szakrendelobe csinálta az orvos kb 10 perc(már másodszor műtöttek)Hazajöttem egyből 2 fájdalomcsillapító.Reggel 9-kor műtöttek most kezdett el fájni ég az egész se...M.Azt hiszem 2 gyógyszer lesz megint.
2022. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Engem azóta megint műtöttek..most rosszabb a gyógyulási folyamat..A wc-zés fáj és vérzik is olyankor.Eléggé aggódom,hogy ez normális-e.

Kedves utolsó válaszoló mennyi idő volt a gyógyulás és "zökkenő mentes " volt?

2022. aug. 7. 00:20
 8/8 IlonaMolnárné válasza:
7/7.Julius 25-en műtöttek lassan alakulok.Napi 4-5 ülofurdo,wczesnel tűrhető eleinte nagyon fájdalmas volt kis vérzés is volt van ,néha most is,jelenleg esténként iszom dulcosoftot nehogy szorulásom legyen.Kék Lukács krémet használok még.
2022. aug. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!