Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esténkénti száraz köhögés?

Esténkénti száraz köhögés?

Figyelt kérdés

Egy pár napja tart már arra lettem figyelmes,hogy minden nap este eljön a kb 9 óra és a levegővételnél olyan mintha hirtelen kiszáradna a torkom és erre irritál egy kicsit amire én szárazat köhögök köhintek inkább és ez kb tart 1-1,5 max 2 órát aztán elmúlik vagy jobb lesz.Egész nap napközben semmi.


Valakinek volt már ilyen?Mitől lehet ez?És mi segitett?


2022. ápr. 28. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl száraz levegő? Allergia? Valami légfrissítő vagy lakásillatosító, ami irritál?
2022. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs köze a lefekvéshez? Nyomod a mellkasod/hátad? Levegő páratartalma elegendő? Próbálj só párologtatót vagy sólámpát.
2022. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lakásillatositó van de eddig nemvolt vele probléma meg keveset van használatban.De hónapok óta van és nemvolt gond voltam influenzás is mielőtt ez előjött.Nátha,torokfájás,láz,fejfájás de abból már kijöttem.


Allergiám van de nem ilyen jellegű.Asztmás vagyok.A lefekvéshez nincs köze mert már előtte előjön jóval mielőtt lefeküdnék.De ha ezek lennének a hibásak akkor napközben is előkellene hogy jöjjön nem igaz?Miért pont este és miért szinte majdnem ugyanabban az időpontban?

2022. ápr. 28. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. az illatosító akkor pöfékel a levegőbe? Nap közben is otthon vagy és akkor semmi?

Mi biztosan nem tudjuk kitalálni, mi lehet az minden nap 9-kor, ami így hat rád, hiszen nem ismerjük a környezetedet, azt sem tudjuk, pontosan mit csinálsz előtte pl.

Egyébként allergia és asztma mellett nem jó ötlet ezeket a lakásillatosítókat használni. Mármint az általában kereskedelemben kaphatóakat. Okosabb lenne inkább valami illóolajos párologtatóban gondolkodnod, annak még akár jótékony hatása is lehet, ha megfelelő illóolajat választasz.

2022. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!