Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Este hánytam és még mindig...

Este hánytam és még mindig fáj a gyomrom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este hánytam 2x, szerintem meg doki szerint is gyomorrontás, mert megettem egy kinder tejszeletet, ami közeli lejáratú volt és rosszul lettem. Pici hőemelkedésem is volt, de ez így hányás után kb. 20 órával már elmúlt. A pocakom is jobb, de most olyan érzés, mintha úszás után sok klóros vizet nyeltem volna. Ma csak ropit bírtam enni meg sok vizet ittam, anyukám az előbb itatott velem kólát. Holnapig ki kéne magamat kúrálni, mert ballagásra megyek, valakinek valami jó tipp?
2022. ápr. 28. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Éjszakára már az, hogy aludj! Az, hogy tegnap este hánytál rég el kellene felejteni, semmi jelentősége, nem is a tejszelettől volt. Reggelire egyél valami laktatóbbat, ami diétás, pld. sajtos pirítós, aztán nyugodtan elkezdhetsz normálisan enni, ha nem okoz problémát.
2022. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Holnapra kikúrálódsz. Nem a kinder tejszelettől lettél rosszul, ez nevetséges.
2022. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!