Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segíts3tek, miért fáj így a...

Segíts3tek, miért fáj így a fejem?

Figyelt kérdés

Először is már 2 hete fáj, a fájdalom előtt nagy mennyiségű alkoholt fogyasztottam. Majd kimt a padon elaludtam egy 2 órára. De 4 órát is kint voltam a hidegben. Olyan 8-12 fok volt, pulóverben voltam. Szerintem ahogy elaludtam, ültem és támasztottam a fejem. Így lehet logót is.


Azóta van egy el nem múló fájdalmam a fejemben, leginkább hátul. De majd csatolok egy képet, ahol bejeloltem, hogy hol. És ez egy ilyen nyomó, szorító érzés. Ami hajolásnál még rosszabb. Érintésre rosszabb.


Magas volt a vérnyomásom, 150-160 körüli. De a 24 órás vérnyomásmérő, jó eredményeket hozott. Így állítólag nem attól van. Már nagyon szenvedek. Jövő héten megyek neurológushoz. A fájdalom csillapító nem veszi ki a fájdalmat.


Valakinek volt hasonló, kérem írja meg mitől múlt vagy javult. Mert már nagyon elegem van belőle. És szeretnék egy napot mikor nem gyötör a fájdalom.


[link]



2022. ápr. 29. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Írtam már kérdést erről!
2022. ápr. 29. 13:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább orvossal kellene konzultálnod.
2022. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd 4-én, de addig kéne valami.
2022. ápr. 29. 14:18
 4/5 Cubina ***** válasza:
Mi lett a fejeddel?
2022. máj. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentő elvitt egy másik városba vt vizsgálatra.
2022. máj. 19. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!