Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemibetegseget kaphattam,...

Nemibetegseget kaphattam, vagy csak kulso serules?

Figyelt kérdés

1 hete szexeltem egy novel. Ki akartuk probalni az erenyovet, igy szex utan masnap reggel ramtette. Este ereztem, hogy valahol be van csipodve, de nem volt annyira veszes a fajdalom, hogy meg kellett volna igazitani az eszkozt. Nem volt gondolom rendesen felteve, igy masnap lejott rolam, akkor ert a meglepetes.


A farkam kozepen egy fekete kor alaku folt volt. Azt hittem, hogy csak az erenyov anyaga fogta meg (fekete szilikon), de nem akart lejonni, barhogy mostam. Lattam egy kis repedest is a boromon a foltban. Utana elkezdett bevarasodni, majd 2 napja leesett a var, es az alabb linkelt kepen lathato latvany fogadott. Eleg felelmetes, mintha egy lyuk lenne a farkamon. Egyebkent faj is nyomasra, mar a kezdetektol.

Sajnos nekem ez nem csak egyszeru becsipodesnek tunik, inkabb hasonlit a szifilisz tuneteire. Szexeltunk ovszer nelkul is, szoval akar el is kaphattam ilyesmit. Ami fura, hogy a lappangasi idore 3 hetet irnak, nekunk pedig az elso szexualis aktusunk 2 hete volt, a szoban forgo seb pedig 1 hete alakult ki, igy maximum is 1 het alatt jott ki a 3 helyett.


Itt egy kep, az alapjan jobban el lehet donteni, hogy nemibetegseg-e, vagy az erenyov a hibas. Eros idegzetueknek.

[link]


Szerintetek?



2022. máj. 1. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A partnernek nincs egyebkent semmi tunete, es mindketten kb fele evvel ezelott szexeltunk massal, annyi ido alatt mar ki kellett volna derulnie, ha valamelyikunknek van barmi ilyen betegsege.
2022. máj. 1. 11:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Urológiai ügyeletre menj el mielőbb sose lehet tu dni...
2022. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez elég durva, örökre meg fog maradni a sebhely.


Az erényövet KI HORDTA azelőtt...... ?


Honnan származik?


Biztos hogy original volt?


(hallottunk már online érkező szexuális segédeszközökről amik HASZNÁLTAN ÉRKEZTEK)

2022. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És bőrgyógyászat HOLNAP, HÉTFŐN.
2022. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elvileg nem volt használt, új volt, előttem lett kibontva. Remélem, hogy nem használtat küldtek, mert akkor itt lesz a megfejtés. Sajnos én is attól félek, hogy ez örökre ott lesz, magyarázkodhatok majd. Hétfőn tervezek elmenni vele dokihoz.
2022. máj. 1. 11:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet kellemetlen, de mondd el hogy "mitől keletkezett", mert így (bár laikus vagyok, de úgy gondolom): valószínűleg tud következtetni a sérülés mértékére. Remélem hogy más nem sérült...
2022. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

(2-3 vagxok) még egy kérdés, nem láttam még ilyen holmit de: nincs rajta fém patent, csat, ilyesmi?

PONTOSAN OTT ahol a kerek seb lett rajtad.

Tehát az erényövön belül nézd meg, hogy nem erintkezett-e a bőröddel FÉM.

Mert ha igen, akkor OTT a megoldás.

Általában ezek a fém cuccok nikkelezve vannak és sok ember allergiás rá. (elméletileg emiatt pl. bizsu már nem lehet nikkelezett)


Szóval ha fém érintkezett a bőröddel, akkor ez a megoldás.


Erről kell informálódni hogy mi rá a kezelés.

2022. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
érintkezett vele fém, fém rész csípte oda.
2022. máj. 1. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor erről van szó 👍


Meg lett fejtve.


Nézz utána a Google ban hogy FÉMALLERGIA.


Na azod van neked. NEM nemibetegség.


Olvass utána hogy mit kell tenni.


Egyébként én lefertőtleníteném és utana Neogranormon kenőcs ra vagy Bepanthen KENŐCS.

Ez utóbbi 2 HÁMOSÍT, sebgyógyulást gyógyít méghozzá bravurosan gyorsan.


Jobbulást!

(és a cucc KUKA 👎)

2022. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagyis becsípődött, és úgy hagytad minimum 16 órát?

Egyszerűen elhalt ott a szövet🤦🏻‍♀️

2022. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!