Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Minthogy igen,az vagyok,de van itt olyan aki leszokott? Pls segítség kellene. Azért írom a meleg oldalra mert en is az vagyok jo. Akinek van ezzel kapscsoltban tapasztalata pl irjon màr, hogy sikerült.
2022. máj. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Az alkoholizmus az teljesen független a szexuális irányultságodtól, szóval mehet nyugodtan a saját, odaillő kérdés kategóriába.
2022. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Miért iszol?

Mit akarsz ezzel elnyomni magadban?


Halt már meg alkoholista rokonom, ismerősöm 30évesen,

De van aki a mai napig él 70éves és kB. 15éves kora óta józan pillanata nem volt.

Mindenkinek van, volt valami problémája amit nem tudott megoldani önmagában.


Aki lerakta a piát az előbb megodotta a problémáját és utána segített az elvonó.

Régebben 3hónapos volt, ma 1hónapos,nem sokat ér ha te nem határozod el magad, és nem találsz más elfoglaltságot.

Van aki elkezd nagyon komolyan gyúrni, sikeresen

2022. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A melegek körében nagyon gyakori a függőség. Erre kormányunk még rátett egy lapáttal:(
2022. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!