Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Álpozitív kovid gyorsteszt...

Csomorkány kérdése:

Álpozitív kovid gyorsteszt lehetséges?

Figyelt kérdés
Igazából tudom, hogy nem valószínű... Náthás is vagyok, vagy egy pozitív nyáltesztem is, szóval... Csak reménykedem... Nagy baj azért nincs. De tényleg, hozzáférhető erre valami statisztika?

2022. máj. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyors pozitiv, akkor az pozitiv.
2022. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A gyorstesztek inkabb hamis negativat szoktak mutatni. Ha pozitivat mutat, akkor 95%-ban tenyleg az.
2022. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív gyorsteszt eredmény közel 100%-ban pontos. A probléma velük leginkább, hogy sokszor álnegatívak az eredmények (tehát valaki beteg, mégsem pozitív a teszt)
2022. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as: köszi, igazából én is így tudom, csak olyan hihetetlennek tűnt némi nátha miatt. Abban persze csak reménykedem, hogy nem is lesz rosszabb... Két hónapja volt egy durva influenzám, több napig 38-39 fokos láz, a gyorsteszt meg semmit nem mutatott.
2022. máj. 2. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat mert akkor az nem covid volt, miert is lenne pozitiv akkor, ha influenzas vagy?
2022. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös: ezek végülis csak szavak. Amit ténylegesen tapasztalok az (egyenlőre) jóval lazább, mint két hónapja. Láz nuku, hasmenés nincs, két hónapja meg mindez játszott. Erre most vagyok kovidos. Valakinél beírok a panaszkönyvbe. Na jó, nem.
2022. máj. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!