Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Próbaidőn kirúghatnak, ha...

Próbaidőn kirúghatnak, ha táppénzen vagyok, vagy ha visszamentem?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok próbaidőn, a fél csapat covidos lett és én is elkaptam.


Kirúghatnak emiatt szerintetek, ha visszamentem?



2022. máj. 3. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt bármi miatt kirughatnak.
2022. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, gyakorlatilag nem valószínű hogy kirúgjanak. Hacsak nem akartak eleve kirúgni.
2022. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nagyon bosszantó és elkeserítő, hogy bent kaptam el a munkahelyen, mert kb. 4 ember covidos lett és utána nem sokkal lettem én is rosszul. Tudom erről senki nem tehet, de nem akarom, hogy emiatt rúgjanak ki,hogy próbaidő alatt táppénzen kell lennem. Persze sajnos ez nem rajtam fog múlni.. :(
2022. máj. 3. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen fog múlni, nyugi.Ha elégedettek veled, akkor fel se merül.

Egyik munkatársam lumbágóval kezdett, hetekig volt beteg, azóta is nálunk van.

2022. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Én az első hónap próbaidőm alatt voltam 1,5 hetet táppénzen, mert vakbélgyulladásom lett, és műtöttek.

Szerencsére mindenki megértő volt, fel sem merült, hogy kirúgjanak, nagyon vártak vissza :D

2022. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy így lesz nekem is és visszavárnak! Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam, mindenkinek nyomtam a zöld pipát :)
2022. máj. 3. 07:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!