Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tenni valamit orrfolyás...

Lehet tenni valamit orrfolyás ellen?

Figyelt kérdés

Benyeltem valami vírust, állandóan folyik az orrom, de tényleg nagyjából 2 percenként fújnom kell meg törölgetnem

Már fáj a fejem a sok fújástól és véresre dörzsöltem az orrom zsepivel, nagyon fáj a bőr az egész orromon és vörös is. Hiába kenem be bármivel, két perc múlva letörlöm zsepivel. Mit lehet ez ellen tenni? Mennyi ideig lesz ez így? Nagyon ritkán vagyok beteg és nem szoktam ilyen rosszul viselni.


2022. máj. 5. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit. Nem találtak még ki orrtampont (igazit bele ne tömd! XD)

Kenegesd, kifújni muszáj, mert begyullad az arcüreged...

Kitartást, pár napig is eltarthat a legrosszabb része.

2022. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MMivel kened? Én körömvirág krémmel szoktam, akkor nem pirosodik be, illetve ha már piros, akkor gyorsan rendbe hozza.Csak eleinte folyik ennyire az orr náthánál, pár nap és besűrűsödik, nekem csak első nap szokott.
2022. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, sajnos. Az jó, ha kened rajta a sebeket. Érdemes egyébként keresni nagyon puha zsepit, és ilyenkor azt használni, mert az sokkal kevésbé dörzsöli ki a bőrt. És nem is feltétlenül a legdrágább a legjobb (nekem pl. ez volt eddig a legkíméletesebb - csak az XXL, a sima ilyenkor nem elég: [link]
2022. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szőlőzsírral kenem mert minden más csípi, de tényleg mire bekenem fújhatom ki újra

Köszi mindenkinek

Éjszaka azt hiszem belenyomom az arcom egy pelenkába

2022. máj. 5. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!