Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ranezesre melanoma?

Ranezesre melanoma?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem eszre a mellem alatt egy nagyobb anyajegyet. Fogalmam sincs, hogy eddig ott volt e, de az tuti hogy nem volt ekkora. Kb 5mm. El van mosodva az egyik szele, es nagyon félek. Hétfőn azonnal kérek időpontot dokihoz, de addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre. Van egy 4 hónapos kicsikém, nagyon parazok, annyi rosszat olvastam hirtelen 😢😢😢


[link]


2022. máj. 7. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hormonális oka van annak, hogy kijött, terhesség alatt nekem pl. a mellbimbóm szélén is kijött egy bőrből kiálló szemölcs,illetve több halvány, elmosódott pöttyöm van, idővel kijönnek.

Nagyon sok ilyen dolog van, ami bár csúnyán néz ki, nem ártalmas, úgyhogy nyugi! Természetesen mindenképp orvos. :)

2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? :)
2023. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!