Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet neurológiai gond...

Ez lehet neurológiai gond vagy medrol mellékhatás?

Figyelt kérdés

Hetek óta gyakran fáj az egyik szemem, néha lüktet körülötte.

A fájdalom jellege nyomó/szúró, mintha szempilla lenne benne.

Társul hozzá néha homloktáji fejfájás.

Szemészeten voltam, minden negatív lett.

Jelenleg szedek medrolt, ez okozhat ilyet?


2022. máj. 8. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel voltál szemészeten,ezért akkor egyenlőre nincs baj.Az én szemeimet teljesen tönkre tette.A jobb szememet zöld hályoggal megműtötték,de a bal szememmel is vannak gondok.Ha tudod mi előbb építsd le hagyd abba a szedését és menjél sűrűn szemészeti controllra.A műtött szememen 60-as szemnyomást mértek,de volt,hogy nem lehetett megmérni annyira magas volt.A végén az infúzió is csak pár óráig hatott.Nagyon figyelj oda nem játék.
2022. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem a szemnyomások normálisak voltak, de sajna egyéb mellékhatásait érzem.

Most lesz leépítve egyébként, csak félő, hogy visszajön az a betegség, amire egyébként szedem.

2022. máj. 8. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vastagbél gyulladásra szedtem,25 éven keresztül,infúzióban is kaptam.Át tértem szója,glutén,laktózmentes diétára azóta nem kell szednem ezt a mocskot,de a szememet tönkre vágta bár a ballal jól látok.
2022. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is arra szedem, bár nem infúzióban és még nem olyan régóta. Ennyi idő alatt elhiszem, hogy nagy kárt okozott, nekem pár hét alatt szétbarmolta az ízületeimet, pedig csak 25 vagyok.
2022. máj. 8. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy.Nekem 30 évesen kezdődött 1994-ben.Szerintem próbálj diétázni.Szafi free lisztből sútött kenyeret eszek,semmi más nem jó,illetve laktóz mentes sajtok tejfel és minden mentes felvágottak a spárban pennyben stb lehet kapni.Most steroidot egyáltalán nem használok.
2022. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!