Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a nyelvem...

Mi lehet az oka a nyelvem külső végén megjelent fájdalomnak, érzékenységnek, négy apró fehér golyószerű képződmény megjelenésenek és eltűnésük után is megmaradt fájdalomnak?

Figyelt kérdés

Egyszer csak egyik pillanatról a másikra elkezdett nagyon érzékeny lenni a nyelvem vége, egészen a fájdalom szintig, majd megjelent egymás alatt két-két pici fehér pötty, gombostűfej méretűek, nem hólyag, de háromdimenziósak, majd egy-két nap után el is tűntek azok, miután a fogkövesem tanácsára rózsaszín himalája sóval dúsított fogkrémmel mostam a nyelvemet is, ám az érzékenység, fájdalom azóta is megmaradt, már jó pár napja...


Tudom, menjek orvoshoz, de pl. milyen orvoshoz? Családi, házhoz? Vagy fogorvoshoz? Kinek a szakterülete a nyelv egyáltalán?


Volt már másnak is ilyen élménye?


Nekem most először és nagyon fura, h még mindig fáj...


No meg mivel lehet gyógyítani persze a nyelvet...?



2022. máj. 9. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem afta lehet, nekem is ez volt elmentem a háziorvosomhoz akivel aztán annyira mentem, hogy kiírt egy olyan ecsetelőt amit kivontak a forgalomból mert halált okoz...

Nekem végül a gyógyszerész ajánlotta a phlogosolt ami ugyan nem igazán gyógyított gyorsabban, de enyhült a fájdalom, szóval szerintem próbáld ki és öblögess vele majdhogynem töményen, csak ne nyeld le

2022. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaa és még annyit, hogy nekem a fogorvos valamivel lekezeli ha amúgy is mennék hozzá fogszabályzásra, de a legutóbbinál nagyon durván bedagadt tőke a szám és fájt szóval inkább nem próbálkozom több olyannal
2022. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőle* bocsi 😅
2022. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!