Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éles nyilaló fájdalom a fej...

Éles nyilaló fájdalom a fej külső részén?

Figyelt kérdés

Hello,


Ha visszaemlékszem kiskorom óta évente egyszer/kétszer nyilaló érzést éreztem a fejem oldalán.


Nem "tipikus" fejfájásként írnám le, nem "belülről" érzem. Szúró, égető érzés, szó szerint mintha elpattanna egy ér oldalt a fejem bal oldalán, a halantékom és a fülem között félúton a bőröm alatt. Körülbelül 20 másodpercig tart, utána elmúlik.


Az évi egy kettő esetet mindig elengedtem, idén viszont már ma fordult elő harmadjára. Konkrét előzménye nincs igazán, bár többször is akkor éreztem, amikor hirtelen hátraforditottam a fejem hogy magam mögé nézzék, de emlékszem olyan esetekre ahol nem volt előzmény, nem forgattam a nyakam egyáltalán.


Általában nem szoktam ezeket érezni utána egyáltalán, a mait viszont ugyanazon a ponton meg erzem hogy tompan sajog, pedig mar órák teltek el.


Létezik, hogy egyszerűen meghúzom a nyakamat és valamiért ezt sokkal fentebb érzem, vagy érdemes lenne elkezdenem kivizsgálni szerintetek?


Köszönöm

24/F



2022. máj. 10. 21:12
 1/1 anonim válasza:

Ugyanez van velem us,

Kiderült valami?

2022. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!