Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől veszhetem el az egyensúl...

Mitől veszhetem el az egyensúlyomat mostanában?

Figyelt kérdés
Több hónapja áll fenn de mostanában egyre feltűnőbb. Van, hogy fürdésből kijövök aztán öltözködök és mintha oldalra dőlnék és nem tudnék egyenesen megállni a saját lábamon. Vagy amikor simán csak öltözködök akkor mintha gondjaim lennének a lábaimmal, mintha megbotlanék bennük és próbálom az egyensúlyt tartani. Aztán van amikor csak állok és szintén oldalra dőlök majd alig sikerül megállni. Nem állandóan van jelen de sokszor előfordul. Eddig azért nem törődtem vele, mert nem történt belőle komolyabb gond meg úgy tudtam vele is tevékenykedni. Ilyenkor nem szédülök, nincs semmi egyéb gond csak mintha nem tudnék egyensúlyozni. Volt amikor mosogatóba akartam dobni egy kanalat és pár centire voltam tőle és ahogy bedobtam akkor úgy maradtam, alig tudtam egyenesbe állni. Mi okozhat ilyesmi gondot illetve kivel tudom ezt megvizsgálni? 25N vagyok.

2022. máj. 11. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fül orr gégészeti probléma, vérnyomás probléma, de akár daganat is. Most nem kell egyből rosszra gondolni, de ennyi idő után illik egy beutalót kérni egy szakrendelésre, meg a minimum egy teljes vérkép.
2022. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez fül probléma.
2022. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Stresszes élet. Vitamin hiány . Sok kávé. Szorongás
2022. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gerinc is okozhatja.
2022. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emiatt mentem neurológushoz márciusban. Most szklerózis multiplex gyanús vagyok. Hétfőn lesz az mri...

Szóval neurológiai gond is lehet. Nekem is ennyi tünet van egyelőre, szédülök és elejtek mindent.

2022. máj. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!