Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebből lehet fertőzés?

Ebből lehet fertőzés?

Figyelt kérdés
Szóval intim részemet borotváltam a mai napon elektromos borotvával, és sajnos megvágtam 2x kb 1 miliméter nagyságú ponton magam, a péniszem felett közvetlenül. Kicsit vérzett 1-2 csepp lefolyt. Az a kérdésem, hogy ha a következő 3 órában szeretnék valakivel szeretkezni, lehetséges a nemi fertőzés esélye így ezzel a 2 vágással? Gondolok arra, hogy síkosító is ott folyik mindenhol kb, de nem tudom 3 óra után is "nyílt" marad-e a seb, vagy sem. Vagy az megvéd, ha leragasztom ragtapasszal? F/20

2022. máj. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kaphatsz fertőzést ha nemibeteg nővel kezdesz. Amíg nem gyógyul be, addig nyílt sebnek számít akkor is, ha már elállt a vérzés. A ragtapasz alá pedig bemegy bármi, főleg ha nedvesség éri.

(Egyébként ha csak nem nyugdíjas nénivel vagy együtt, nem értem, 20 évesen minek a síkosító.)

2022. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ van e nemi betegsége a nőnek.

Gondolom azért kell a síkosító mert idősebb a barátnőd.

2022. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatal lány vagyok, mégis gyakran kell síkosító. Nedves vagyok eléggé, de néha még mindig fáj a behatolás, mert elég szűk vagyok

Meg ha pl csak kiverem a páromnak, ahhoz is használok, mert úgy több mindent lehet könnyebben csinálni

Vagy pl anális szexnél is kell

A seb pedig elfertőződhet bármikor, nekem az ujjaimon lévő vágások is mindig begyulladnak még, hiába vannak leragasztva

2022. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!