Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érzéskiesés a lábszárban?

Érzéskiesés a lábszárban?

Figyelt kérdés
Nagyjából két hete vettem észre borotválkozás közben, hogy a jobb lábam sípcsontján nem éreztem a pengét, vagyis csak nagyon tompán, mintha alig ért volna hozzá. A mélyérzés (pl.nyomás) teljesen ép, de a felszíni érzés azóta se jött rendbe, ha például végighúzom a lábszáramon az ujjamat, akkor azt sokkal kevésbé érzem, olyan mintha nadrágon keresztül simítanám végig. Ez egyébként nem a teljes sípcsontomat érinti, csak nagyjából egy fél tenyérnyi területet, és nem társul hozzá se zsibbadás, se fájdalom, se izomgyengeség, a borotva nélkül szerintem észre se vettem volna. A porckorongsérv volt az első gondolatom, de nem fáj sem a derekam sem a lábam, nincs se zsibbadás se égő érzés, a felszíni érzés tompulásán kívül nincs semmilyen tünetem. Ez mi lehet? Ha nem múlik akkor mindenképp meg szeretném majd nézetni orvossal, de gondoltam rákérdezek itt is, hátha tud rá valaki mondani valamit.

2022. máj. 14. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség,szklerózis multiplex, porckorongsérv is okozhatja.
2022. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Amit az egyes írt. Irány a doki.
2022. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!