Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet folyamatos hoemelk...

Mitol lehet folyamatos hoemelkedesem?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve 37,3 koruli a homersekletem, korabban nem volt ilyen magas. Voltam orvosnal, vett vert stb, de nem talalt semmit. Van valakinek barmi tippje? Esetleg hogy haziorvoson kivul kihez fordulhatnek?
2022. máj. 15. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában gyulladástól, de pl. ha tini vagy, akkor lehet, hogy a hormonok miatt ez most a normális hőmérsékleted.

Nekem kb. 15-16 évesen volt vagy fél évig 37,4-em minden ok nélkül - nálam sem találtak semmit, végül azt mondta az orvos, tinédzser korban van ilyen.

2022. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell nyomozni, nincs-e lappangó gyulladásod.

Mikor voltál fogorvosnál?

2022. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végig lehet járni néhány orvost, pl nőgyógyászt, ha releváns, gégészt, fogorvost, de ha ez több mint egy éve így van, akkor valószínűleg nincs semmi bajod, mert az már tüneteket is okozna. Ha nincs más panaszod, ne mérd.
2022. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok mar tini. :)

Fogorvoshoz rendszeresen jarok es szerencsere ott minden rendben, attol nem lehet. Nogyogyaszaton viszont legutobb p3-as eredmenyem lett, lehet az a ludas? Habar tavaly nyaron ott is meg minden rendben volt, de a hoemelkedesem mar akkor is megvolt, szoval nem tudom. Tunetem nem igazan van, max annyi hogy tobbet is betegeskedem azota, ami korabban nem volt jellemzo.

2022. máj. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!