Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koponya MR:tágult kamrarendsze...

Koponya MR:tágult kamrarendszer. Gond lehet ez ha amúgy semmi bajom?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kell visszamenjek a neurológushoz. Találkozott már valaki ezzel? Köszi

2022. máj. 19. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Ennyiből nem lehet mengondani. Vagy gond, vagy nem. Függ a lelet többi részétől, panaszoktól, korábbi betegségektől, kor, nem, általános állapot stb.


Úgy nem lehet egy beteg állapotáról nyilatkozni, hogy egy tök ismeretlen beteg leletéből két szót kimásolunk.


Csak úgy megjegyzem, hogy olyan nincs, hogy valakinek nem lehet baja. Bárkinek, bármikor, bármilyen baja lehet.

2022. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.
2022. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok és arcfájdalom miatt küldött el a doki mr-re de kiderült hogy állkapocs ízületi gyulladas es a porc kopása miatt fájt. Kaptam rá krémet es porcerősítöt azota nem fáj az arcom. Valójában el se akart menni az mr-re már. Ezert is lepett meg rajta ez, negatív eredemenyre számítottam, mivel semmi bajom
2022. máj. 19. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!