Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szájsebészeti műtét után...

Szájsebészeti műtét után mennyi a gyógyulási idő?

Figyelt kérdés
Hatalmas seb lett a fogam helyén, amit összevarrtak. K.b. mennyi a gyógyulási idő? Esetleg valamivel lehet siettetni?

#Szájsebészeti, műtét,
2022. máj. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ennyiből nem lehet megmondani.
2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-10 nap. Nekem legalábbis ennyi volt. A műtét utánra kivettem 3 nap szabit, de kevés volt, nem tudtam még beszélni se rendesen, úgyhogy kellett még 2 nap betegállomány. Utána dolgozni már tudtam, de enni még napokig nagyon nehezen. És fájt is még.
2022. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
1 hét után már mennem kellett dolgozni de utólag jobb lett volna maradni még, csak hát fiatal voltam és kellett a pénz, diákmelón meg nincs táppénz. 2 bölcsességfogamat vették ki egyszerre feltárással. Sok c vitamin és cserszömörcés szájvíz segít gyorsítani a gyógyulást.
2022. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!