Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hi!leírásban részletesen...

Hi!leírásban részletesen leírom. Megfáztam és nagyon gyorsan meg kéne gyógyulnom(?)

Figyelt kérdés

Szóval megfáztam ,először azthittem allergia ,mert a pollen allergiások mind azt mondták nekem ,hogy ők is kivannak. Viszont elég hamar kiderült,hogy megfáztam. 2 napom van meggyógyulni ,mert hétfőn vizsgám lenne ,amire ugye jó lenne elmenni. A tüneteim:orrfolyás és orrdugulás(nem tudom rendesen kifúlyni az orrom),fáradság,enyhe köhögés,fejfájás és gyengének érzem magam .Továbbá éjjelente nem alszom jól. Készülnöm kéne még a vizsgáimra(mert persze 2 hét múlva is szóbelim is lesz)Valami nagyon gyors tippetek nincs esetleg ,hogy gyógyuljak meg legalább annyira ,hogy koncentrálni tudjak?

Előre köszönöm!!



2022. máj. 21. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet sajnos nem így működik, de pihenj minél többet, tanulni az ágyban is tudsz például, igyál rengeteg teát mézzel, szellőztess gyakran, ne egyél nehéz, zsíros ételeket, szedj C-vitamint, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, gargalizálj sós vízzel vagy vannak torokfertőtlenítők gyógyszertárban, azok tök jók.
2022. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aspirin complex
2022. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felső légúti hurut esetén tüneteket csökkenti van lehetőség, gyógyulást gyorsítani nem. (Ugye olyan, hogy valaki a hidegtől megfázik nincs, ezek az állapotok felsőlégúti virális infekciók.) Covid irányú tesztelés történt?
2022. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ,de itthoni orvos szerint szimpla megfázás..kezdek javulni de nem a legjobb a közérzetem .de bemegyek holnap iskolába
2022. máj. 22. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy megfázás, mint fent írtam, ezek fertőző kórképek (virális infekciók). Fertőző betegen ne járj közösségbe, ennyivel illik tisztelni társaid.
2022. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül itthon maradtam , a hétrn itthon leszek
2022. máj. 24. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyes, respect.
2022. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!