Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma éjszaka tovább voltam fenn...

Ma éjszaka tovább voltam fenn és ezért fáradtabb is - ezértcment le a pulzusom ?

Figyelt kérdés
Ma éjjel tovább maradtam fönn - és fáradtnak éreztem magam , megnéztem az okosórám és 49 volt a pukllzusom majd hanyattfeküdtem és pulseoximeterrel ellenőriztem és az órán 47- ig a pulseoxin 46- ig ment le. Akkor ez nem zavart annyira de most már idegesít , elalvás elött vagy ébredés után szokott olyan 50-55 lenni , de megfigyeltem minnél "fáradtabb" vagyok annál jobban lemegy de ez megijeszt , vajon ez normális reakció ?

2022. máj. 27. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, amikor kialvatlan az ember, akkor jobban terheli a szervezetet. Nekem is minden bajom van, ha nem alszom ki magam, kedvesemnek is. Pláne most erős fronthatás van, én is szédülök ma meg minden, vasárnapra 15-20°C-ot mondanak nappalra, lehet ezt érzed. Amíg nem áll be az időjárás tartósabban valamire, addig az ember néha néha kibillen kicsit. Elég hirtelen jött májusban a meleg, ezt le kell követnie a szervezetnek, ma pl sehol nem volt légkondi ahol voltam, borzasztó volt bent a levegőtlen terekben lenni. Nekem is vissza kell szokni pl a több folyadékbevitelre, ami elég télen, az nyáron nekem kevés.


Szerintem nem kell aggódni, de ha beáll az időjárás tartósabban egy szintre és kipihenten is így tapasztalod, akkor lehet érdemes orvossal egyeztetni.

2022. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!