Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barátnőmnek a köldöke egy...

Klock kérdése:

Barátnőmnek a köldöke egy hete viszket, ma picit rózsaszínű volt és sárgás váladék volt benne. Mi lehet ez? Csak egy gyulladás? Vagy valami súlyosabb? Otthon érdemesebb ezt kezelni vagy menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyen esete, 1-2 hónapja is volt. Akkor a váladékozás csak egy napig tartott és utána minden rendben volt.

2022. máj. 27. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszatérő probléma, nem baj ha látja orvos.
2022. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
....ugye nem próbáltál semmit beledugni?
2022. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
:) de tuti beledugta 😂😂😂🤦
2022. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Patikában lehet kapni egy Octenisept nevű külsőleges fertőtlenítő sprayt, ami nagyon jó gyulladáscsökkentő. Viszont mivel ez már nem az első eset, én mindenképp elküldeném orvoshoz. Lehet, hogy a gyulladást le tudjátok vinni otthon is, de a kiváltó oknak szerintem fontos lenne utánajárni.
2022. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"....ugye nem próbáltál semmit beledugni?"


Nem, nem dugtam belé semmit.

2022. máj. 28. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Köldökgyulladás lehet ezzel sürgősen orvoshoz kell menni, hétfőn menjen el sebészetre.
2022. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!