Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb térdfájdalom mitől lehet?

Jobb térdfájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok akinek nemrég kiderült hogy van egy átmeneti állapotú astrocytoma daganat a fejében, nincs áttét szerencsére. Ezzel parhuzamosan, lassan 4-5 hete mar hogy a jobb térdem külső fele bizonyos mozdulatoknal es hajlitasoknal neha nagyon meha pedig rettentoen faj. Neha lesugaroz a jobb vadlimba is, aludni egyebkent tudok tehat ejszaka nem erzem,es valtozo is hogy mikor mennyire faj, van hogy felfele a lepcson is faj, vagy ha epp kifele feszitem meg a labamat, van hogy nem igazán, de csak akkor faj ha valami fajta mozgást teszek vele, guggolás stb. Szoval ha ulok egyhelyben, akkor nem faj. Van egy kis tulsulyom is sajnos, regen sportoltam sokat, mostanaban ez alabb is maradt. A daganatot egyébként kiműtötték, sugár majd 2 hét múlva lesz, a kerdesem az lenne, van okom tartani attol hogy esetleg a terdcsontomban is van daganat es amiatt erzem a fajdalmat? Vagy mi lehet ez pontosan? Lehet nem is a terdemben van a fajdalom? Esetleg izom vagy ideg? Attól tartok hogy ott is van valami elváltozás…
2022. máj. 28. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el ortopèdiàra. Lehet hogy nem a tèrdeddel van gond hanem valamelyik ideggel mert a tèrd elvàltozasra nem jellemző hogy kisugàrzik a vàdliba
2022. máj. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!