Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől marad fáradt és tompa...

Mitől marad fáradt és tompa az ember COVID után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen állapoteltérés ez a szervezetben pontosan? Vashiány, hajszálerek hiánya, idegsejtek gyérülése? Sajnos én is érintett vagyok egy jó ideje, tenni akarok ellene, és nem elégszem meg azzal a magyarázattal, hogy a COVID okozza, és azt meg nem ismerjük eléggé. Megismerhető kell legyen az az állapot, amit a COVID a levonulása után hagy a szervezetben, hiszen sokféle eltérést tudunk mérni a nyomelemektől a sejtszámokon át a különböző peptidek jelenlétéig, biztosan van valami, ami ezt az állapotot úgy írja le, hogy közben nem misztifikálja. És természetesen ha tudjuk, mi ez, akkor talán lehetne rá valamit szedni, ami rendbe hozza. Ez az elméletem, de nem igazán találtam ennek az állapotnak a gyógyítás szempontjából is használható tudományos, méréseken és logikán alapuló megközelítését. Tudnátok-e ebben segíteni valami infóval, tanáccsal?

#fáradtság #COVID #COVID fáradtság
2022. máj. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános jelenség vírus fertőzés után. Nekem 10 éve volt EBV fertőzésem, papírt is kaptam utána hogy tesiórán könnyített feladatokat kapjak,mert fél évig nem lesz 100%-os a fizikai állapotom. Egyszerűen kimerül a szervezet.
2022. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismert a pontos mechanizmus, ami a post covid fáradtságot okozza.
2022. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem elégszem meg azzal a magyarázattal, hogy a COVID okozza, és azt meg nem ismerjük eléggé ... nem igazán találtam ennek az állapotnak a gyógyítás szempontjából is használható tudományos, méréseken és logikán alapuló megközelítését"

... ezért aztán ide jöttél... épp ide... :)

2022. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!