Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az, hogy, május...

Mitől lehet az, hogy, május eleje óta már harmadszor vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Május elején lebetegedtem, bedurrant a mandulám, a hörgőim. Miután ki jöttem belőle, párom el volt bulizni, ahol sikeresen megfazott, elkapta az egész család persze én is, megint mandula és hörgőgyulladás, akkor láz is. Most megint érzem hogy egyre szarabbul vagyok, és megint a mandulámmal kezdődött.

Unokatestvéremnek (ő távol lakik, nem kontakt) súlyosabb lett, ő kórházba is került, ahol az orvos azt mondta neki, valószínű a covid oltás mellékhatása, mert mindenki aki ilyen bajjal megy, oltott. Lehetséges ez? Vagy ha nem akkor mitől lehetek ennyit beteg? Sosem volt ilyen és már nagyon elegem van. Féltem a kisfiamat is már magamtól, még csak 15 hónapos és nem szeretném hogy elkapja.

Esetleg valaki hasonló cipőben? Már nem tudom mit találjak ki



2022. jún. 3. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jöttél még ki belőle. Betegség után még sérülékenyebb az immunrendszer. Kaptál rá antibiotikumot? Otthon vagy, nem jársz sehova?
2022. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem június eleje óta vagy 3x.
2022. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!