Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha úgymond "kihagy" a szív...

Ha úgymond "kihagy" a szív azt az ember megérzi ?

Figyelt kérdés

Nem extrasystole-ra gondolok , hanem amit pausenak hívnak ami 2 mp - nél nagyobb szünet ,

Illetve hívják sinus szünetnek is



#Pausa #Szív szünet #Sinus szünet
2022. jún. 8. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, mivel ha nem lehetne észrevenni, akkor nem lenne ilyen szókapcsolat sem, hogy kihagy a szívem.
2022. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy kell belebikáznom ököllel mert szó szerint leáll.
2023. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az ember élete soràn többször elôfordulhatnak kisebb ritmuszavarok, leggyakrabban ûtemfeletti dobbanàsok, amelyek dok esetben meg sem érzûnk. A szivritmuszavar màs néven arritmia kezelésére, akkor van szûkség , ha panaszokat okoz.
2023. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én volt,hogy arra keltem,hogy leállt a szívem. Egyszer csak éreztem,hogy nem dobog. Másodpercekig. Felriadtam rá,és utána indult el.

Szívritmuszavarom van,kb akkor kaptam Holtert is. Kár,hogy nem azon az éjjelen volt rajtam. Mert ilyet még sosem éreztem. Nem is tudom megfogalmazni.

2023. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!