Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oren Zarifrol hallott mar valaki?

Oren Zarifrol hallott mar valaki?

Figyelt kérdés
Barmilyen infot szivesen veszek. Nekem sarlatannak tunik, de hat aki beteg kapaszkodik az utolso szalmaszalba is. Unokatestverem petefedzekrekkal kuzd. Kemeny diagnozis es kilatasok. Mindenkeppen el akar utazni az emberhez. Allitolag chartergepekkel viszik hozza a betegeket. Amit mond, blokkok a testben ongyogyitas azt mind tudom hogy igaz. De.... egy ilyen betegsegnel az ido donto lehet. En megprobaltam lebeszelni,/ o maga is orvos/ nem jartam sikerrel. Ha valakinek infoja van, vagy velemenye kerlek irjatok!

#Csodagyogyito #Sarlatan
2022. jún. 11. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Én egyáltalán nem
2022. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem hiszel benne? Ugy ertetted a valaszt?
2022. júl. 21. 10:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Hallottal mar rola? Barmilyen infot szivesen veszek. Eleg szkeptikus vagyok.....plusz az ember se tul bizalomgerjeszto. Azert megis rengetegen mennek hozza!
2022. júl. 27. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!