Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laparoszkópiás méheltávolítás...

Laparoszkópiás méheltávolítás után tapasztaltatok vérzést?

Figyelt kérdés
Mióma miatt került sor a műtétre,a petefészkek és a méhnyak megmaradt.A műtét utáni 3.-dik héten kezdett nagyon fájni a hasam,és elkezdtem vérezni. Persze nem nagy mennyiségű,de nagyon megijedtem.44 éves vagyok.Tapasztalt valaki hasonlót?

2022. jún. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvosod mielobb, 3 het utan bovel gyogyult sebnek kell lennie. Nem sertetted meg valamivel, nem akadt bele a sebbe valami, cipzar, gomb, ilyesmi? 1 ismerosomnek volt ilyen mutete, de nem verzett, illetve anyukamat mutottek tavaly hagyomanyos modszerrel, van kb 8 cm vagas, de ő sem verzett.
2022. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem most menstruálnál? A méhnyakban is van méhnyálkahártya, így a varható menzesz idején előfordulhat, hogy onnan van valamennyi vérzés.
2022. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok, ja basszus nem a seb verzik, hanem lent... de ott sem tapasztalak verzest, valamennyi a mutet utani napokban volt, es ennyi.
2022. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen most kellene menstruálni,csak tudod annyit szenvedtem előtte,és már azt hittem nem kell többet ezt átélnem. Én is erre gondoltam, csak nem számítottam erre már.
2022. jún. 11. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!