Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha már vannak szilárd darabok...

Ha már vannak szilárd darabok hasmarsnál, az azt jelenti megyek ki belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Figyelmeztetés! Aki nem akar ilyen téméban olvasni, vagy érzékeny rá az ne tegye!


Pénteken kezdődött szombatig, akkor nagyon durva volt, ilyen vírusos típusú "vizes". Tegnap már egyenesen semmi, ma reggel pedig ilyen. Tehát már nem vizes, csak pépes, viszont észrevettem benne több szilárd darabot már.


Ugye ez már jót jelent akkor? Ma is diétázom még.



2022. jún. 13. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány nap alatt átmegy rajtad. Bár nálam még vissza jött utána egy kicsit mielőtt teljesen megszűnt.
2022. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te is mostanában voltál ilyen beteg? Láttam itt most több ilyen kérdést is, hogy van most valami ilyen vírus/baci.
2022. jún. 13. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vírus.
2022. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet az én kérdésemet láttad. És igen, sajnos szerintem is van most valami fertőző vírus. Nekem a hasam fáj,meg hasonlók,eléggé nehéz ezekből kijönni, főleg aki gyengébb immunrendszerű.

Hasad fáj? Illetve, ha ki-be húzom a hasam, akkor valami folyadék bugyog bennem. Jobbulást!

2022. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!