Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Màr megmarom magam.Fogászati...

Màr megmarom magam.Fogászati góc lenne?

Figyelt kérdés

Figyelt kérdés


3 hete dugul a fülem,az orromból zöldes sárga trutyi jön.A kórházban fülkürthurutot,garatgyulladást írtak a papírra.Beszedtem a gyógyszert a fülem,orrom rendben,a mandulám még gyulladt.Nem érzem magam betegnek csak a gombóc érzet a torokban.Viszont.....februárban gyökérkezelt fogamnál még azóta is érzekeny az arcom ott.A Fogorvos azt mondta nincs gyulladás várjunk,június van bakker.A fül orr gégén megnéztek alaposan,ha valami kóros(rossz)lenne azt látták volna ugye?Akkor ez sanszos hogy a szarul kezelt fog okozza?Volt valakinek ilyen?


2022. jún. 14. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Öblögess erősen sós vízzel naponta többször
2022. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csinálom,csak fejben már rémeket képzelek.....
2022. jún. 14. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Panorámaröntgen vagy ct volt?
2022. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem.Holnap délutan megyek fogorvoshoz hogy nézze meg röntgenen
2022. jún. 14. 16:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok meg ha valami gége-torok rák lenne azt látta volna a doktornő a kórházban.....?!
2022. jún. 14. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy normális fogorvos

Budapesti vagy?

2022. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnos
2022. jún. 14. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Kár, tudok Bp-en egy győkértömésekre specializálódott dokit, a saját fogorvosom is oda küldött


[link]

És a jó hír, hogy most, hogy rákerestem megtaláltam az én fogorvosomat is, aki ott hagyta a régi rendelőt 😃

2022. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha gégetükörrel is nézett azzal látott volna valamit ha kóros ugye?
2022. jún. 14. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!