Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ilyen betegsegem - PBA?...

Lehet ilyen betegsegem - PBA? mi lehet ez? mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. egy eve iskolat valtottam. 16 eves fiu vagyok. mindig gondjaim voltak az erzelmeimnek megfelelo kifejezesevel, miota az eszemet tudom tortennek ezek velem: olyan dolgokon valo siras, amitol nem kene - ugyanez nevetessel. ha nagyon megbantanak, szarul erzem magam megtudok fulladni a nevetestol de amugymeg sirok. nagyon rosszul erzem magam tole, nemtudom kontrolallni, annyiszor kell nevetnem is a legaprobb dolgokon amiket valojaban nem is talalok viccesnek. ket peldat hoztam pl; egyik nap dolgozatot keszultem irni. aznap este beszeltem anyukammal es testveremmel, nagyon ideges voltam mert nem ertettem a tananyagot. elkezdtem sirni nekik, nagyon sirtam, mar rosszul voltam es elkezdtem nevetni, egyiket sem akartam, de nem birtam visszatartani egyiket sem, ez a ketto egyfolytaban valtakozott. 5-akar 10 percig is tarthatott, anyukam is megijedt de ennyiben maradtunk. aztan ez nem olyan reg, iskolaban unatkoztam, nem beszeltek velem, aztan elkezdtek viccelodni gunyosan rajtam amitol kitort belolem a nevetes, elkezdtek mondani hogy hagyjam abba nagyon idegesito, de nem birtam abbahagyni, annyira rossz volt, konnyeztem mar de nem birtam sehogy sem visszatartani. ezek tortentek velem, remelem tud valaki segiteni ebben, igazan halas lennek valaszokert.

2022. jún. 14. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!