Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mi hadznalt IBS-re?

Kinek mi hadznalt IBS-re?

Figyelt kérdés
Lassan megbolondulok. Mar nem merek szentabletta nelkul elindulni. Barmit eszem elindul a belmozgas, ami undorito hangokat is ad. Ha nem eszem elvagyok. De nagyon legyengulok. Van valami otlet? Egyek bebietelt? Vagy feherjeport? Tanacstalan vagyok. Nem tudok normalis eletet elni! Ti hogy kezelitek?

2022. jún. 15. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És ki diagnosztizálta az IBS-t?

Nekem inkább valamilyen étel allergiának/intoleranciának tűnik. Leginkább glutén a leírás alapján. Ilyen irányban voltak vizsgálatok?

2022. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Negativ. Idegi alapon lehet. A pokol bugyraival ismerkedem. De rettenetes! 10× voltam gasztron. Nincs valami gyogyszer, alga, gyogytea, hipnozis? Mar barmit megtennek!
2022. jún. 15. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Az IBS nem valódi diagnózis, az az orvosi megfogalmazasa annak, hogy "fogalmunk sincs, mi a bajod".
2022. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat ezert gondolom, hogy valami idegi katyvasz a stresztol. Most megprobalom az algat. Masik forumon ajanlottak immonex 10000 Ft Elkepeszto az ara! Ha hasznal nem banom, de mar annyi ilyen csodaszert probaltam. Semmi otlete senkinek?
2022. jún. 15. 11:11
 5/5 Zoll88 válasza:

Szia

Nen kell drága és nehezen beszerezhető készítményekre gondolni elsőkben.

Az utifűmaghéj és Gelsectant iktasd be, hosszabb távon fog használni.

Amit próbálj ki bélmozgást lassító hasfogó (loperamid tartamú), ha hasmenésed van.

Ha nem érdemes lenne egy microbiom székletvizsgálat, hogy látszodjon merre érdemes menni. Ha Sibo gyanúd van az már ott is látszani fog a baktériumok megemelkedett száma miatt. Nálam érdekes inkább a gombák voltak túlsúlyban.

Van egy német Myrrhinil intest termék erre

jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!