Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hipohonder mentalisan beteg?

A hipohonder mentalisan beteg?

Figyelt kérdés
Baratnom minden heten bekepzel valamit. Vezeto beosztasban dolgozik, de mar mundenkit az oruletbe kerget. Produkal minden tunetet. Hivtunk mar mentot is hozza. Amugy jo fej, de ezzel kiborit. Kulfoldi utakra en szoktam kiserni, de felek hogy hatassal van ram is. Kertem, hogy beszeljunk masrol, akkor azt mondja erzeketlen vagyok. Unom a nyavalyait, de ki vagyok szolgaltatva. O vett fel, jo fizetessel. Ti mit tennetek?

2022. jún. 16. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tekinthető egyfajta mentális betegségnek. Generalizált szorongás, indokolatlan félelem egy nem meglévő betegség miatt.
2022. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden tunetet produkal. Az, hogy hany vagy szedul, vagy szapora a pulzus gondolom minden hipohonder tudja. Neki feldagad a nyaka, arca, majdnem megfullad, elajul, hihetetlen mit csinal. Hogy vegyem ra, hogy kezeltesse magat? Kozbe jar orvosokhoz, mindent vizsgalnak, minden negativ.
2022. jún. 16. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvoshoz jár?

Pszichiáterhez kéne....

2022. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy érzem itt a szexuális kapcsolat hiánya okozza az orvosi vizsgálatokban leli örömét, vegyél egy fonendoszkópot és addig vizsgáld amig minden is kiömlkk.
2023. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!