Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől ég már hónapok óta a...

Mitől ég már hónapok óta a végbelem?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hónapja fáj és ég a végbelem. Voltam már többször háziorvosnál is tanácsot kérni, illetve proktológus is megvizsgálta már különböző eszközökkel (nagyon kellemetlen volt). Annyi lett megállapítva, hogy van egy kicsi belső aranyerem, ami nem kéne, hogy bármi nagy problémát okozzon. Beszedtem már több doboz, Detralexet, kentem rá sima aranyérkenőcsöt, illetve 3 hétig szteroidos aranyér kenőcsöt. Emellett sokat mozgok, mivel túrázó vagyok, és székrekedésem nem volt. Mégis már több mint 4 hónapja iszonyatosan csíp és fáj. Mitől lehet ez??

2022. jún. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Chilit mennyit eszel?
2022. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszem csípőset soha mert nem szeretem.
2022. jún. 17. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet herpeszvírus fertőzés is.
2022. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Belső aranyérre kúp kell, ha kívül kenegeted az nem sokat ér, az égő érzés lehet egy kis végbél berepedés is, de sok minden más betegség is okozhatja, akár bőrgyógyászati, belgyógyászati, vagy urológiai probléma is. További vizsgálatok is kellenének.
2022. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!