Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó alhasi fájdalom...

Állandó alhasi fájdalom jelezhet gluténérzékenységet?

Figyelt kérdés
Ciszta, menzesz utáni hasi fájdalom, nőgyógyászati gyulladás....valakinél igazolta a glutén elhagyása, hogy ott volt a gond? (Endometriózis elvileg kizárva műtéti úton)
2022. jún. 17. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

jelezhet.


tesztelni kell


[link]

2022. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tesztem vérből.
2022. jún. 17. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nincs glutén érzékenységed, más okozza a panaszt. Már ha jó teszt volt. Ezeket kellene nézni: tissue transglutaminase IgA (tIgA), endomysial IgA
2022. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hű, reggel megnézem. Nekem csak egy lista rémlik,tej, tojás, glutén, hal, ... minden negatív. Bár attól még tejfehérjét nem fogyasztok, mert begyullad az egész emésztőrendszerem. Az is negatív lett.... érdekes.
2022. jún. 17. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:

A gluténérzékenységen kívül rengetegféle bél problémád lehet, ezzel gasztroenteriológus foglalkozik, de ezek nem okoznak nőgyógyászati gondot.

A ciszta, és gyulladás a fájdalmat okozhatja önmagában. Miért gondolsz másra is?

2022. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont egy gluténmentes csoportban olvastam, amin nagyon meglepődtem, hogy 80% nőknél akiknek nőgyógyászati problémát okozott. Voltam gasztrón, már felesleges elmennem, mert negatív teszt, le van zárva...

Folyamatban van nőgyógyászati vizsgálat is, de máskor is volt ilyen és negatív lett a szűrés, vizsgálat eredménye.

2022. jún. 17. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen teszt negatív?
2022. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ételallergia teszt.
2022. jún. 17. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit, attól még lehetsz lisztérzékeny.


ilyet kell nézeni: [link]

2022. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, a cöliákiát nem mutatja ki allergia teszt, de lehetsz IBS-es is, úgyhogy a gasztrón még van dolgod.
2022. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!