Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aura migrénre epilepszia...

Aura migrénre epilepszia gyógyszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 1 éve van aura migrenem, mostanában sűrűbben volt így el mentem egy orvoshoz (aki nem neurológus), irt fel gyógyszert,aminek utána néztem és kiderült hogy epilepsziásoknak jó szerintetek szedjem vagy ne ,nem fogok epilepsziás lenni tőle?

2022. jún. 19. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elsősorban epilepsziásoknak adják, nem jelenti azt, hogy csak arra adják. Másra is adják. Például egy közismert ilyen gyógyszert bipoláris depressziósoknak is szoktak felírni.
2022. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik gyógyszer? Epilepsziás biztosan nem leszel tőle.
2022. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennek a gyógyszernek sok mellékhatasa van ,pld zsibbad a szám és az orrom, de utána néztem és ez amiatt van,hogy ki vonja a szervezetembol a magneziumot és kalciumot, de aztán be kell vennem egy másik gyógyszert, hogy pótoljam ezeket. Nem értem hogy akkor mire jó hogy egyszer ki viszi belőlem olyan szinten hogy zsibbadok aztán meg pótlom ezeket.

De akkor nem leszek epilepszias igaz?

2022. jún. 19. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le a gyógyszer nevét és hogy hogy szeded.
2022. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!