Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fronyó miatt van?

Fronyó miatt van?

Figyelt kérdés
Utóbbi fél évben azt csinálom, hogy minden hétvégén beveszek 10-15 0,5mg-os xanaxot vagy frontint, és akkor tök jól elvagyok, hívogatok embereket, zenézek, trollkodok, ilyenek. Olyan jó érzéssel tölt el, nem úgy mint az alkohol vagy a fű, hogy bódulok, ettől nem érzek semmi ilyesmit, se bódulatot, álmosságot, csak azt hogy teljes mértékben feloldja minden szorongásom és végre önmagam lehetek, életvidám gyerek, mert sajnos ezt józanul nem tudom elérni. Utóbbi 3 hónapban vettem észre, hogy sokszor fáj a vesém, egyszer a jobb, pár nap múlva meg a bal, felváltva. Fájdalom mértéke mindig változó, van mikor csak kicsit, de van mikor hosszú ideig eléggé fáj. Olvastam, hogy vesében választódik ki a hatóanyag. Ez miatt lehet? Csak mert ez előtt nem volt ilyen. Ha nem állok le ebből milyen baj lehet, leáll a vesém vagy ilyesmi?

2022. jún. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Pár év és belehalsz.

Ha most leállsz, új vesét nem tudsz már növeszteni akkor se, de ha szerencséd van akkor csak 4-5 évvel rövidítetted meg az életedet. Ha picit tovább csinálod, járhatsz majd dialízisekre.

(Egy hasonló agyhalott rokonaként mondom, tapasztalatból)

2022. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen bajod lehet tőle?Eleve nem is a "terápiás adagot" szeded...Gondolom nem is orvos írja fel.Egy idő után függő leszel tőle és egyre több és több kell majd.A probléma okát kéne kezelni segítséggel,mert ez így nem lesz jó.A valóságot próbáld meg szerek nélkül élvezni.
2022. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Tudsz nekem is szerezni?
2022. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Én az 1mg-osból szedek este 6mg-ot több mint 10 éve. A tolerancia miatt volt ez jóval magasbb mg is. Semmi bajom. Más a vérnyomás csökkentőket szedi meg a tökmindegy milyen gyógyszert mert azzal működik a szervezete. Nekem meg a xanaxal, fronyóval. De az ilyen ember drogos... Ha valaki bedob pl 2x500mg paracetamolt az jól vagy az úgy mert fáj a feje ... ja hogy kicsit sok...
2022. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éltek még?
2023. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!