Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mutet utan sugarkezelesrol...

Mutet utan sugarkezelesrol tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azt mondtak a mutet megoldja a rosszindulatu elvaltozast. Tologattak az idopontot, mert felgyultek a betegek. Szovettan nem valtozott. Most megis javasoljak a sugarat. Iszonyu mellekhatasokkal jar. Teljesen kivagyok. Hajlok ra, hogy nem fogadom el. Tudom, hogy maga a sugarkezeles is okozhat evek mulva rakot. Kerek tanacsot, tapasztalatot.
2022. jún. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosoddal beszéld ezt meg, ne névtelen nethuszárokkal!
2022. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így itt nem lehet eldönteni, orvosoddal beszéld meg. Csak annyit, hogy 4 évesen kaptam sugarat, kemót és most 42 vagyok, de ezt neked kell eldönteni. Viszont ami biztos, hogy 10-15 év múlva lesznek problémáid emiatt, amik tolerálhatóak és mégis nyertél vele egy kis időt. Jobbulást!
2022. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok!
2022. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a szövettan? Minden szövettani típusnál más és más a hatásosság. Angolul rá tudsz keresni neten a sugaras és a nem sugaras "recurrance" és "survival" grafikonokra. Valószínűleg az orvosod is megmondja, ha konkrétan rákérdezel. Az orvosok általában úgy csinálják a dolgokat, hogy ha nincs jobb kezelés, az 5% plusz esélyért is lehajolnak. Ezért van a sugár.
2022. jún. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!