Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgombával a bórgyógyász...

Körömgombával a bórgyógyász mit kezd azon kívül hogy felír/javasol egy gombaellenes ecsetelőt? Mert azt magam is meg tudom tenni a patikában megvenni

Figyelt kérdés

2 éve kenegetem a körmöm kitonail és tsaival. a helyzet nem javult rosszabb lett mint két éve.

Ha elmegyek bőrgyogyóhoz az mit mond majd erre? felír egy ikszedik flakon kitonailt?


2022. jún. 30. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. írhat fel olyat, amit nem lehet a recept nélkül megvenni a gyógyszertárban.
2022. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekem egyébként a teafa olajjal ecsetelgetés vált be :)
2022. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"a teafa olajjal ecsetelgetés vált be :)"


Azzal is kezelem párhuzamosan semmi hatás.

2022. jún. 30. 09:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira erős a gombásodás, akkor bőrgyógyász tud felírni szájon át szedhető gyógyszert is.
2022. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Karesz6969 ***** válasza:
42%

Szia,


ami sok ismerősömnél bevált:


1. Forrázzál le kb. 5 nagyobb diófa levelet (aminek semmi hibája, nem barnultak a szélei és semmilyen barna foltosodás nincs rajta) majd várd meg amíg annyira kihűl, hogy lábat tudsz áztatni benne és a diófa levelekkel dörzsöld át a körmeidet többször, majd csak akkor vedd ki a lábad ebből a vízből mikor már kihűlt.

Ezt naponta 2x vagy többször csináld.

Makacs gombásodás is megszüntethető ezzel a módszerrel 2 hét alatt.


2. Csinálj diófa-levél olajat.

Szedjél egészséges leveleket kb. 15-18 db.-ot majd ezeket tedd bele egy műanyag edénybe (fém nem jó!) és öntsd fel egy teljes flakon étolajjal (a legjobb a repce de az drága, megfelel a sima napraforgó olaj is), majd jól keverd össze fakanállal és orvosi gézzel fedd le.

Ezt a keveréket hetente egyszer rázd fel vagy keverd meg majd 3 hét után szűrd le az így kapott zöld színű olajat egy sötét üvegbe.

Ezzel kenegesd a körmeidet kb. 10 napig naponta többször.


Garantált a siker...nem kellenek kemikáliák, mindenféle gyógyszerek, azok legfőképp csak ártanak a belső szerveidnek!

2022. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Makacs gombásodás is megszüntethető ezzel a módszerrel 2 hét alatt."


Ez a két hét azért csont kamu mert pusztán a szintén teljes körmöt érintő gombás fertőzés LENÖVÉSI ideje alsó hangon is fél év.


vagyis kenhetem én a körmömet akármivel a már érintett fertőzött elszíneződött köröm mire lenő, az magában hónapok

2022. jún. 30. 11:49
 7/11 Karesz6969 ***** válasza:
31%

Próbáltad már az általam leírt módszerrel?


Na ugye...akkor semmi tapasztalatod nincs benne!

De bőszen véleményezel csak, hogy Te is hozzászólj valamit...

2022. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: Na, erre jó a bőrgyógyász. A sok "csodaszer" és recept nélküli cucc helyett felír olyat, amiben tényleg van normális mennyiségben hatóanyag.

Ha már ilyen régóta szenvedsz, akkor érdemes elmenni.

2022. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Próbáltad már az általam leírt módszerrel?"


Azt te be nem meséled nekem hogy a körömágytól MÁR ELVÁLT köröm újra összenő a körömággyal lévén ha elvált a körömágytól akkor az egy halott szarus képlet, és semmi sem lehel többé életet belé.


egy megoldás: megvárni míg lenő. És egy lábköröm lenövési ideje 9 hónap is lehet.


De javítsd

2022. jún. 30. 12:33
 10/11 Karesz6969 ***** válasza:
63%

Én nem mesélek, tényeket írtam, nem kötelező egyet értened, nekem meg nem kötelező TÉGED meggyőznöm.


Ennyi.

2022. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!