Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori szúró érzés a lábujj...

Gyakori szúró érzés a lábujj alsó felén, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Évek óta fennáll, hogy szinte naponta, valamikor egy nap többször is erős szúró fájdalmat érzek a jobb nagy lábujjam alsó felén. Valakinek volt hasonló, hogy ez mitől lehet? Orvosnál voltam, többször megemlítettem neki, mert időnként a bal combomban is hasonló szúrást érzek, de nem izgatta, beutalót se adott ezzel a gonddal, hiába kértem, csak azt mondja, ne foglalkozzak vele. De neten is hiába olvastam, ilyenre nem találtam semmit, laborban voltam vér- és vizeletvizsgálaton, mindent rendben találtak. Mi válthatja ki? Magassarkút évente 1-2 alkalommal veszek csak fel rövid időre, cipőben is mindig egy-másfél mérettel nagyobbat hordok, hogy ne nyomja az ujjam. Vagy lehet csak annyi, hogy sokat sétálok és a napi min. 10-12 km megviselte az ízületeket?


27/N



2022. júl. 5. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az a 10km a ludas, én mentem többször tíz húsz kmes túrán, de ez nálam nem fordult elő, ha gyengébbek az ízületeid akkor lehetséges.

Menj másik orvoshoz, azt tudom javasolni :))

2022. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!